TÜRKİYE'NİN İLK PORSELEN VE SERAMİK YAPIŞTIRICISI THOR AKRİLİK DOĞAL VE SENTETİK TAŞ YAPIŞTIRICI 29.04.2024 09:53:33

Sektörü dönüştüren, Türkiye'nin ilk porselen ve seramik yapıştırıcıELKAY THOR AKRİLİK ile tanışın. Bu yenilikçi, akrilik esaslı yapıştırıcı, doğal taş, sinterlenmiş ve ultra kompakt yüzeyler dahil olmak üzere bir çok yüzeyde dikiş, gönyeleme, laminasyon, çubuklama ve onarımı için özel olarak formüle edilmiştir. 

ELKAY THOR AKRİLİK'in öne çıkan özelliklerinden biri üstün teknolojisi sayesinde kısa sürede yüksek performans sağlamasıdır. 25°C'de sadece 3-5 dakikalık hızlı kürlenme süresine sahip bu yapıştırıcı, kaliteden ödün vermeden hızlı ve güçlü yapıştırma sağlar. Polyester bazlı yapıştırıcılardan farklı olarak, seramik ve porselen gibi sert taşların güçlü bir şekilde birbirine yapışmasını sağlar ve sonradan meydana gelen ayrılmaların önüne geçer. 

ELKAY THOR AKRİLİK ayrıca tüm taş renklerine uyum sağlayan üstün berraklığa sahiptir. Taşlama ve polisaj işleminden sonra mükemmel parlaklık sağlar. Yüksek basınca dayanıklıdır ve daha yüksek ve daha düşük sıcaklıklarda bile etkili performans gösterir.

Özetle, ELKAY THOR AKRİLİK, porselen ve seramik yapıştırıcı dünyasında ezber bozan bir ürün olup, üstün performans, dayanıklılık ve verimlilik özellikleriyle pazarda öne çıkmaktadır.

Whatsapp-color Created with Sketch.